Stamboom Doppenberg » Geertje van Renselaar (1892-1950)

Persoonlijke gegevens Geertje van Renselaar 

  • Zij is geboren op 28 december 1892 in Nijkerk Gld.
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1920.
    Gemeente = Barneveld
    Aktenummer = 19
    Datum = 16-04-1920
    Archief locatie = Gelders Archief
    Toegang = 0207
    Inventarisnummer = 9028
    Akte = Huwelijksakte
    Bruidegom = Jan van de Kamp
    Geboorteplaats bruidegom = Barneveld
    Bruid = Geertje van Renselaar
    Geboorteplaats bruid = Nijkerk
    Vader bruidegom = Wouter Kamp
    Moeder bruidegom = Maria Wenkop
    Vader bruid = Gerrit Renselaar
    Beroep vader bruid = landbouwer
    Moeder bruid = Elisabeth Luigjes
  • (Akte overlijden) in het jaar 1950.
    Gemeente = Ermelo
    Soort akte = overlijden
    Archief locatie = Gelders Archief
    Aangiftedatum = 24-07-1950
    Overlijdensdatum = 21-07-1950
    Toegang = 0207
    Inventarisnummer = 32658
    Aktenummer = 178
    Overledene = Renselaar, van, Geertje
    Geslacht = F
    Vader = Renselaar, van, Gerrit
    Moeder = Luigjes, Elisabeth
    Partner = Kamp, van de, Jan
  • Zij is overleden op 21 juli 1950 in Ermelo Gld, zij was toen 57 jaar oud.
  • Registratie van overlijden op 24 juli 1950.Bron 1
  • Een kind van Gerrit van Renselaar en Elisabeth Luigjes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 april 2012.

Gezin van Geertje van Renselaar

Zij is getrouwd met Jan Kamp.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1920 te Barneveld Gld, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Tijdbalk Geertje van Renselaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje van Renselaar

Geertje Evers
1826-1912

Geertje van Renselaar
1892-1950

1920

Jan Kamp
1890-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gelders Archief - Burgelijke stand - Overlijden - gem. Ermelo
    2. Gelders Archief - Burgelijke stand - Huwelijk - gem. Barneveld

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 december 1892 lag rond de -1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • De temperatuur op 16 april 1920 lag tussen 9,0 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
    • De temperatuur op 21 juli 1950 lag tussen 14,9 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 14,7 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » In Egypte behalen de Wafdisten bij de verkiezingen een grote overwinning. In het parlement verkrijgen zij 225 van de 319 zetels.
      • 4 januari » De regering van Pakistan erkent de Chinese Volksrepubliek van Mao Zedong.
      • 12 augustus » Encycliek Humani Generis van paus Pius XII over dwalingen die de fundamenten van de katholieke geloofsleer bedreigen.
      • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
      • 26 oktober » Onder de vlag van de VN vertrekt een Nederlands detachement vrijwilligers naar het Koreaanse front.
      • 2 december » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties nemen Resolutie 390(V) aan, waarbij de Eritreeërs als volk worden erkend, maar Eritrea wordt met Ethiopië tot een federatie samengevoegd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Renselaar


    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I15673.php : benaderd 26 december 2025), "Geertje van Renselaar (1892-1950)".