Stamboom Doppenberg » Reinder de Jong (1915-1992)

Persoonlijke gegevens Reinder de Jong 

  • Hij is geboren op 14 november 1915.
  • (JPH van Altena) .Bron 1
  • Hij is overleden op 4 mei 1992, hij was toen 76 jaar oud.
    Naam:Nieuwe RK Begraafplaats
    Adres:Struikheiweg Bussum
    Zerk id-nummer399360
    Begraafplaatsnr.763
    (Plaats)aanduiding1535-1551
  • Hij is begraven in Bussum, Noord-Holland, Nederland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 april 2012.

Gezin van Reinder de Jong

Hij is getrouwd met Helena Jacoba (Lena) Doppenberg.

Zij zijn getrouwd juni 1944 te Hilversum, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.Bron 2

Krantentitel:
De Gooi- en Eemlander : nieuws- en advertentieblad
Datum, editie: 08-06-1944, Dag
Jaargang, nummer: 73, 132

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Krant - Gooi en Eemlander

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 november 1915 lag tussen 0,2 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 14,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 4 mei 1992 lag tussen 0,1 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (70%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Ondertekening van het Verdrag van Maastricht betreffende de Europese Unie.
    • 28 maart » Benoeming van de Belg Henri Lemaître tot nuntius in Nederland.
    • 6 mei » Premier Omar Karam van Libanon biedt zijn ontslag aan te midden van een algemene staking, demonstraties en onlusten uit protest tegen het falende economische beleid van zijn regering.
    • 3 oktober » Voor 20 miljoen Amerikaanse kijkers verscheurt zangeres Sinéad O'Connor een foto van de paus in het programma Saturday Night Live.
    • 31 oktober » RTL plus verandert zijn naam in RTL Television, kortweg RTL.
    • 23 december » Bart Veldkamp, Ellen van Langen en de Nederlandse volleybalploeg worden uitgeroepen tot respectievelijk sportman, -vrouw en -ploeg van het jaar. Vanwege de vliegramp in Faro gelast de AVRO de feestelijke opname en uitzending af.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Jong

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I150.php : benaderd 26 december 2025), "Reinder de Jong (1915-1992)".