Stamboom Doppenberg » Heintje van Drie (1883-1958)

Persoonlijke gegevens Heintje van Drie 

  • Zij is geboren op 17 april 1883 in Nijkerk Gld.
  • Woonachtig tot 4 oktober 1958: Domstraat 20, Nijkerk Gld..Bron 1
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1907.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8521
    Gemeente: Nijkerk
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 56
    Datum: 28-08-1907
    Bruidegom Lubbert Doppenberg
    Leeftijd: 30
    Geboorteplaats: Nijkerk
    Bruid Hentje van Drie
    Leeftijd: 24
    Geboorteplaats: Nijkerk
    Vader bruidegom Tiemen Doppenberg
    Moeder bruidegom Teunisje van den Brom
    Vader bruid Johannes van Drie
    Moeder bruid Jannetje van Putten
  • Zij is overleden op 3 oktober 1958 in Nijkerk Gld, zij was toen 75 jaar oud.
  • Zij is begraven op 8 oktober 1958 in Nijkerk Alg. begraafplaats.Bron 1
  • Een kind van Johannes van Drie en Jannetje van Putten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 mei 2012.

Gezin van Heintje van Drie

Zij is getrouwd met Lubbert Doppenberg.

Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1907 te Nijkerk Gld, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Teuntje Doppenberg  1908-2008
  2. Johannes Doppenberg  1910-1993
  3. Jannetje Doppenberg  1912-1912
  4. Jannetje Doppenberg  1915-2012 
  5. Tiemen Doppenberg  1921-± 1985
  6. Hendrik Doppenberg  1924-2007


Notities over Heintje van Drie

familie advertentie via Centraal Bureau voor Genealogie

Tijdbalk Heintje van Drie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Heintje van Drie

Heintje van Drie
1883-1958

1907
Tiemen Doppenberg
1921-± 1985

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Gelders Archief - Burgelijke stand - Huwelijk - gem. Nijkerk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 april 1883 lag rond de 14,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 28 augustus 1907 lag tussen 4,9 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
  • De temperatuur op 3 oktober 1958 lag tussen 8,4 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Verdrag van Rome treedt in werking.
    • 14 maart » Eric Blom, Nederlands televisieregisseur
    • 24 mei » United Press en International News Service fuseren tot United Press International (UPI).
    • 29 mei » Het Ullevi-stadion in Göteborg, Zweden wordt geopend.
    • 10 augustus » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Schiedam haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,2.
    • 15 december » Benoeming van Albino Luciani, de latere paus Johannes Paulus I, tot bisschop van Vittorio Veneto (Italië).
  • De temperatuur op 8 oktober 1958 lag tussen 10,9 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Venezuela begint een opstand tegen het regime van president Marcos Pérez Jiménez.
    • 5 februari » De Amerikaanse luchtmacht verliest een atoombom voor de kust van Georgia, de bom is nog steeds niet teruggevonden.
    • 4 juli » Benoeming van Karol Wojtyła tot hulpbisschop van Krakau in Polen.
    • 4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
    • 10 november » Sam Cooke en Lou Rawls raken gewond tijdens een auto-ongeluk in de buurt van Marion, Arkansas, waarbij de chauffeur van hun auto om het leven komt.
    • 11 december » Nederlandse kabinetscrisis 1958: einde rooms-rode coalitie; einde kabinetten Drees.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Drie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Drie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Drie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Drie (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I1354.php : benaderd 29 december 2025), "Heintje van Drie (1883-1958)".