Stamboom Doppenberg » Paulus Schuit (1915-1960)

Persoonlijke gegevens Paulus Schuit 


Gezin van Paulus Schuit

Hij is getrouwd met Woutertje Elbertsen.

Zij zijn getrouwd op 13 december 1935 te Putten Gld, hij was toen 20 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 18 oktober 1951 te Zutphen Gld.


Tijdbalk Paulus Schuit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Paulus Schuit

Paulus Schuit
1915-1960

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 september 1915 lag tussen 7,5 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
    • De temperatuur op 13 december 1935 lag tussen -3,7 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -0,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
      • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
      • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • De temperatuur op 6 juni 1960 lag tussen 13,8 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 9,2 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 8,1 uur zonneschijn (49%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Kadebreuk in Tuindorp Oostzaan leidt ertoe dat het hele tuindorp wordt geëvacueerd en wekenlang blank staat. Het Rampenfonds start een nationale inzameling.
      • 20 januari » Hendrik Verwoerd kondigt een referendum aan om te bepalen of Zuid-Afrika een republiek zou moeten worden.
      • 6 juni » Benoeming van de Duitse kardinaal Augustin Bea tot eerste president van het Secretariaat voor de eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
      • 25 augustus » Olympische Zomerspelen in Rome worden geopend.
      • 9 november » John F. Kennedy wordt tot president van de Verenigde Staten gekozen.
      • 16 december » Een DC-8 van United Airlines en een Super-Constellation van TWA komen met elkaar in botsing boven New York waarbij 134 mensen omkomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schuit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schuit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schuit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schuit (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I1267.php : benaderd 17 oktober 2026), "Paulus Schuit (1915-1960)".