Stamboom Doppenberg » Egbert van de Worp (1896-????)

Persoonlijke gegevens Egbert van de Worp 

  • Hij is geboren in het jaar 1896.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juli 2009.

Gezin van Egbert van de Worp

Hij is getrouwd met Wilhelmina van Beek.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1916 te Barneveld Gld, hij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geneanet-Stamboom van Hendrik1 - nakomelingen van Derck Whers

Over de familienaam Van de Worp


De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I1150.php : benaderd 27 december 2025), "Egbert van de Worp (1896-????)".