Stamboom Doppenberg » Dries van Meulen (1880-????)

Persoonlijke gegevens Dries van Meulen 

  • Hij is geboren in het jaar 1880 in Elspeet Gld.
  • Beroep: Dagloner.
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1907.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 9101
    Gemeente: Nunspeet
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 23
    Datum: 30-08-1907
    Bruidegom Dries van Meulen
    Leeftijd: 27
    Geboorteplaats: Elspeet
    Bruid Hendrikje van Zoolingen
    Leeftijd: 18
    Geboorteplaats: Elspeet
    Vader bruidegom Aalt van Meulen
    Moeder bruidegom Driesje Kroes
    Vader bruid Jan Hendrik van Zoolingen
    Moeder bruid Aaltje Koekkoek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 december 2009.

Gezin van Dries van Meulen

Hij is getrouwd met Hendrikje van Zoolingen.

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1907 te Nunspeet gem. Ermelo Gld, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Voorouders (en nakomelingen) van Dries van Meulen

Dries van Meulen
1880-????

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gelders Archief - Burgelijke stand - Huwelijk - gem. Nunspeet

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 augustus 1907 lag tussen 9,1 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.

Over de familienaam Van Meulen


De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I11253.php : benaderd 26 december 2025), "Dries van Meulen (1880-????)".