Stamboom Doppenberg » Gijsbert van Kommer (1918-1992)

Persoonlijke gegevens Gijsbert van Kommer 

  • Hij is geboren op 2 april 1918 in Nijkerk Gld.
  • (Adres - Woonachtig) .
    Woonachtig 1992 in Box 901, Carberry, Manitoba (Canada).
    vertrokken op 30-5-1952 naar Canada.
  • Hij is overleden op 1 april 1992 in Carberry Manitoba Canada, hij was toen 73 jaar oud.
  • Een kind van Johannes (Hannes) van Kommer en Hendrikje van den Bor
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 mei 2009.

Gezin van Gijsbert van Kommer

Hij is getrouwd met Cornelisje van den Hoorn.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1940 te Putten Gld, hij was toen 22 jaar oud.

5 kinderen

Tijdbalk Gijsbert van Kommer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert van Kommer

Gijsbert van Kommer
1918-1992

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1918 lag tussen 1,2 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
    • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
    • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
    • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
    • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 8 november 1940 lag tussen 0,7 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Jozef Stalin ondertekent het bevel om duizenden Poolse krijgsgevangenen om te brengen (Bloedbad van Katyn)
    • 13 mei » De Duitse verovering van Frankrijk start met het oversteken van de Maas door het Duitse leger.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse inval in Noord-Frankrijk.
    • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
    • 29 juni » WO II: Anjerdag, Nederlanders geven in groten getale uiting aan hun onvrede over de Duitse bezetting.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
  • De temperatuur op 1 april 1992 lag tussen 1,8 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In Venezuela mislukt een poging tot staatsgreep onder leiding van luitenant-kolonel Hugo Chávez.
    • 12 mei » De Belgische alpiniste Ingrid Baeyens bedwingt als eerste vrouw de Annapurna.
    • 11 juli » Tonnie Dirks en Carla Beurskens winnen in Onderdijk de eerste editie van het NK halve marathon.
    • 14 oktober » De Haagsche Academie voor Internationaal Recht ontvangt de Félix Houphouët-Boigny-Vredesprijs 1992, een belangrijke onderscheiding van de Unesco, de VN-organisatie voor onderwijs, wetenschap en cultuur.
    • 1 november » Bij een aanslag op een toeristenbus met christelijke Egyptenaren in de buurt van de Zuid-Egyptische stad Dayrut raken tien inzittenden gewond.
    • 2 november » Het staakt-het-vuren in Angola wordt geschonden: in en rond de hoofdstad Luanda wordt volop gevochten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Kommer


De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I10184.php : benaderd 28 december 2025), "Gijsbert van Kommer (1918-1992)".