De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 22 september 1982 lag tussen 4,8 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
2 februari » Het late avondprogramma 'Late Night with David Letterman' verschijnt voor het eerst op de Amerikaanse televisie.
4 april » De Belgische wielrenner René Martens wint de klassieker de Ronde van Vlaanderen.
6 mei » Het traject Coolhaven - Capelsebrug van de Rotterdamse metro wordt geopend.
25 mei » Het Nederlands voetbalelftal fungeert als sparringpartner van Engeland, dat zich wel heeft geplaatst voor het WK voetbal 1982. In Londen wint de thuisploeg met 2-0 door goals van Tony Woodcock en Paul Mariner. Bij Oranje zwaaien Jan Peters en Tscheu La Ling af als international. Ajax-verdediger Peter Boeve maakt zijn debuut.
14 juni » Einde van de Falklandoorlog.
14 juli » In de vroege ochtend trekken duizenden Iraanse soldaten de grens met Irak over.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Nieko Dijkstra, "Stamboom Dijkstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkstra/I510.php : benaderd 29 december 2025), "Frank Paul Woltman (1982-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.