Stamboom Devriesere » Michael Alphoses ANTONISSEN (1896-1918)

Persoonlijke gegevens Michael Alphoses ANTONISSEN 


Gezin van Michael Alphoses ANTONISSEN


Notities over Michael Alphoses ANTONISSEN

Gemeente Tilburg

Brontype boek Registernaam Overlijdensregister 1918



Code TLB_O_1918



Periode register 1918



Aktenummer 856



Overledene Michaël Alphonsus Antonissen



Geboorteplaats Tilburg



Plaats overlijden Tilburg



Datum overlijden 20-11-1918



Geslacht m



Leeftijd 22 jaren



Relatie Vader



Gulielmus Antonissen



Moeder Maria Papoe

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Michael Alphoses ANTONISSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Michael Alphoses ANTONISSEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Michael Alphoses ANTONISSEN

Maria PAPOE
1864-1945

Michael Alphoses ANTONISSEN
1896-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 januari 1896 lag rond de -0,3 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
      • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    • De temperatuur op 20 november 1918 lag tussen -1,6 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
      • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
      • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
      • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam ANTONISSEN


    De publicatie Stamboom Devriesere is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ad Devriesere, "Stamboom Devriesere", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-devriesere/I379.php : benaderd 26 september 2026), "Michael Alphoses ANTONISSEN (1896-1918)".