Stamboom Devriesere » Angenis DANIËL (1835-1907)

Persoonlijke gegevens Angenis DANIËL 

  • Zij is geboren op 22 maart 1835 in Loon op Zand.
  • Feiten:
    • (Automatic identifier) .
      Oorzaak: MH:I413
    • (_UID) .
      Oorzaak: 104B087F-851F-4E53-B053-987628FBA18E
    • (_UPD) .
      Oorzaak: 23 SEP 2012 11:03:02 GMT+1
  • Zij is overleden op 21 februari 1907 in Tilburg, zij was toen 71 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 september 2021.

Gezin van Angenis DANIËL

Zij is getrouwd met Martinus DAMEN.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Martinus DAMEN  1860-????
  2. Sophia DAMEN  1864-????
  3. Peter Joseph DAMEN  1867-1943 
  4. Antonia DAMEN  1870-1951
  5. Marianna DAMEN  1873-1927
  6. Wilhelmus DAMEN  1875-1897
  7. Hermanus DAMEN  1877-????

Gebeurtenis (Automatic identifier).

Oorzaak: MH:F129

Gebeurtenis (_UID).

Oorzaak: 93C50673-44A2-4F12-878F-5B1C1A56B485

Notities over Angenis DANIËL

Gemeente Loon op Zand

Brontype boek



Registernaam Huwelijksregister 1864



Code LZ_H_1864



Periode register 1864



Aktenummer 41



Plaats Loon op Zand



Datum 17-09-1864



Bruidegom Martinus Damen



Geboorteplaats Loon op Zand



Geboortedatum 24-06-1837



Leeftijd 27 jaar


Bruid Angenis Daniël



Geboorteplaats Loon op Zand



Geboortedatum 22-03-1835



Leeftijd 29 jaar



Vader bruidegom Antonie Damen



Moeder bruidegom Catharina van Poppel



Vader bruid Pieter Joseph Daniël



Moeder bruid Catharina Mauet





Gemeente Tilburg



Brontype boek



Registernaam Overlijdensregister 1907



Code TLB_O_1907



Periode register 1907



Aktenummer 97



Diversen



Aangegeven door Martinus Damen, zoon. en verder zijn de gegevens van de ouders niet bekend.



Overledene Angenis Daniël



Geboorteplaats Loon op Zand



Plaats overlijden Tilburg



Datum overlijden 21-02-1907



Geslacht v



Leeftijd 70 jaar



Relatie Martinus Damen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Angenis DANIËL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Angenis DANIËL

Angenis DANIËL
1835-1907


Sophia DAMEN
1864-????
Antonia DAMEN
1870-1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1835 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: omtrent betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1835: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Poging tot moord op President van de Verenigde Staten Andrew Jackson. Dit is de eerste moordaanslag op een president van de VS.
    • 14 maart » Giovanni Schiaparelli, Italiaans astronoom, 'ontdekker' van de kanalen op de planeet Mars († 1910)
    • 5 mei » De eerste spoorweg op het Europees continent wordt in gebruik genomen tussen Brussel en Mechelen. De lijn was 20km lang.
    • 12 september » De dirigent Wilhelm Friedrich Wieprecht en de muziekinstrumentenbouwer Johann Gottfried Moritz vragen het patent aan voor hun "Bass Tuba" in F1.
  • De temperatuur op 21 februari 1907 lag tussen 0,1 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam DANIËL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DANIËL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DANIËL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DANIËL (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Devriesere is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ad Devriesere, "Stamboom Devriesere", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-devriesere/I362.php : benaderd 26 september 2026), "Angenis DANIËL (1835-1907)".