Stamboom Devriesere » Luciën (Luc) KRIJGER (1920-1968)

Persoonlijke gegevens Luciën (Luc) KRIJGER 

  • Hij is geboren op 28 augustus 1920 in Amsterdam.
  • Feiten:
    • (Automatic identifier) .
      Oorzaak: MH:I166
    • (_UID) .
      Oorzaak: 61BD9894-23OD-EN00-61BD-61BD9894E30T
    • (_UPD) .
      Oorzaak: 8 FEB 2019 11:27:49 GMT+1
  • Hij is overleden op 15 november 1968 in Amstelveen, hij was toen 48 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 september 2021.

Gezin van Luciën (Luc) KRIJGER

Hij is getrouwd met Petronella Gerarda DEVRIESERE.

Zij zijn getrouwd op 17 september 1959 te Nieuwer Amstel, hij was toen 39 jaar oud.

Gebeurtenis (Automatic identifier).

Oorzaak: MH:F56

Gebeurtenis (_UID).

Oorzaak: 61BD9894-TMN4-1E00-61BD-61BD98945MZK

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Luciën (Luc) KRIJGER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1920 lag tussen 8,5 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
  • De temperatuur op 15 november 1968 lag tussen -5,3 °C en -0,5 °C en was gemiddeld -3,5 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (67%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 21 juli » Wielrenner Jan Janssen wint, als eerste Nederlander ooit, de Ronde van Frankrijk door in de afsluitende tijdrit de Belg Herman Van Springel uit de gele trui te rijden.
    • 31 juli » De eerste aflevering van de komische serie Dad's Army wordt uitgezonden op de BBC.
    • 20 augustus » In Tsjechoslowakije komt met de inval van troepen van USSR en Warschaupact abrupt een einde aan de door Alexander Dubček aangestuurde Praagse Lente.
    • 7 september » De VARA zendt de laatste aflevering uit van de serie Ja zuster, nee zuster
    • 15 oktober » Sprintatlete Wyomia Tyus scherpt bij de Olympische Spelen in Mexico-Stad het wereldrecord op de 100 meter aan tot 11,08 seconden.
    • 19 december » In Terneuzen wordt het verbrede kanaal Gent-Terneuzen geopend door koningin Juliana en koning Boudewijn.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam KRIJGER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KRIJGER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KRIJGER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KRIJGER (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Devriesere is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ad Devriesere, "Stamboom Devriesere", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-devriesere/I146.php : benaderd 10 februari 2026), "Luciën (Luc) KRIJGER (1920-1968)".