Stamboom Deuling » H.J. Kruijdenberg (< 1931-< 2022)

Persoonlijke gegevens H.J. Kruijdenberg 

  • Hij is geboren voor 1931.
  • Hij is overleden voor 2022.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 januari 2023.

Gezin van H.J. Kruijdenberg

Hij is getrouwd met Henriëtte W.M. Deuling.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1951 te Haarlem, Noord-Holland.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot H.J. Kruijdenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van H.J. Kruijdenberg

H.J. Kruijdenberg
< 1931-< 2022

1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Nieuwe Haarlemse courant 22-01-1951

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1951 lag tussen 4,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
    • 7 maart » In een moskee in Teheran wordt de minister-president van Perzië, Ali Razmara, vermoord door een lid van de fundamentalistische moslimorganisatie Fedayan I-Islam.
    • 15 maart » In Nederland treedt het kabinet-Drees I aan.
    • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
    • 23 juni » De staat Washington in de Verenigde Staten wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Seattle, het Bisdom Spokane en het nieuwe Bisdom Yakima
    • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap

Over de familienaam Kruijdenberg


De publicatie Stamboom Deuling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Weits, "Stamboom Deuling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deuling/I937.php : benaderd 27 september 2026), "H.J. Kruijdenberg (< 1931-< 2022)".