De temperatuur op 9 maart 1935 lag tussen -5,0 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -2,3 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
Dag van overlijden 25 juli 2000
De temperatuur op 25 juli 2000 lag tussen 14,2 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
22 april » Agenten van de federale overheid halen Elián González uit het huis van zijn verwanten in Miami (Florida) en brengen hem naar zijn Cubaanse vader in Washington D.C..
4 september » De AEX-index bereikt het hoogste punt ooit: 1546,03 (gulden-)punten (in euro’s: 701,56 punten). Hierna zal de koers tot begin 2003 een dalende lijn inzetten.
21 september » De fusiebesprekingen tussen British Airways en KLM lopen op niets uit. Breekpunt na bijna vier maanden onderhandelen is de Britse eis om zeggenschap te krijgen over het Nederlandse bedrijf.
30 september » Bij de Olympische Spelen in Sydney prolongeert de Nederlandse hockeyploeg de olympische titel door Zuid-Korea in de finale na strafballen (5-4) te verslaan.
11 oktober » Oprichting van de rooms-katholieke Missio sui juris Bakoe in Azerbeidzjan.
11 november » De kabeltreinramp in Kaprun maakt 155 slachtoffers.
Dag van begraven 29 juli 2000
De temperatuur op 29 juli 2000 lag tussen 11,7 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 27,7 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
4 februari » Het best verkochte personal computerspel, The Sims, verschijnt op de markt.
18 april » Robert Lee Yates wordt gearresteerd op beschuldiging van moord op een tienerprostituee. Later zou hij dertien moorden bekennen.
27 augustus » Het Zimbabwaans voetbalelftal wint de vierde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) Lesotho te verslaan.
3 september » Zaligverklaring van paus Pius IX (1846-1878) en paus Johannes XXIII (1958-1963).
31 oktober » De eerste bemanning voor het internationale ruimtestation ISS wordt met een Sojoez gelanceerd vanaf Bajkonoer. Yoeri Gidzenko, Sergei Krikaljov en William Shepherd zullen zich vooral bezighouden met de afbouw van het station, dat in 2005 klaar moet zijn. Ze zullen na vier maanden (in februari 2001) worden afgelost. Ze komen op 2 november 2000 in ISS aan.
11 november » Oprichting van Bits of Freedom, een onafhankelijke Nederlandse belangenorganisatie die opkomt voor digitale burgerrechten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Maria Weits, "Stamboom Deuling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deuling/I12629.php : benaderd 24 september 2026), "Hemmo Johannes Deuling (1935-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.