Stamboom Deuling » Johanna Gesiena Rolfers (1918-2002)

Persoonlijke gegevens Johanna Gesiena Rolfers 


Gezin van Johanna Gesiena Rolfers

Zij is getrouwd met Johannes Eilardus Bernardus Deuling.

Zij zijn op 3 juli 1944 te Odoorn, Drenthe in ondertrouw gegaan.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 7 juli 1944 te Odoorn, Drenthe, zij was toen 26 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Johanna Gesiena Rolfers

ook Rolfes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Gesiena Rolfers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Gesiena Rolfers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Gesiena Rolfers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. bev reg, online begrplts
  2. ovl adv cbg, online begrplts
  3. ovl adv, online begrplts
  4. Drents arch, akte 69
  5. Drentsch dagblad 07-07-1944

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 mei 1918 lag tussen 2,7 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
    • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
    • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
    • 4 december » De Amerikaanse president Woodrow Wilson vaart naar Versailles voor de vredesbesprekingen van de Eerste Wereldoorlog. Hij is hiermee de eerste Amerikaanse president die naar het buitenland reist terwijl hij in functie is.
  • De temperatuur op 7 juli 1944 lag tussen 14,7 °C en 25,9 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 7,7 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
    • 3 oktober » Britse bommenwerpers bombarderen de dijk bij Westkapelle, om Walcheren onder water te zetten, zodat de Duitse bezetters makkelijker te verdrijven waren.
    • 29 november » Albanië wordt bevrijd van bezetting door Duitsland.
    • 8 december » Bij een overval op de Leeuwarder gevangenis Blokhuispoort worden 51 verzetsmensen bevrijd.
    • 24 december » Tijdens kerstavond wordt het Belgische troepenschip Léopoldville vlak bij Cherbourg getorpedeerd door de U 486. Zo'n 515 Amerikaanse soldaten komen hierbij om het leven, alsook 5 bemanningsleden, waaronder kapitein Charles Limbor.
  • De temperatuur op 27 juli 2002 lag tussen 13,1 °C en 27,2 °C en was gemiddeld 20,7 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Wikipedia schakelt over op PHP-software.
    • 25 februari » Venus Williams lost Jennifer Capriati na zes weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Amerikaanse moet die positie na drie weken alweer afstaan aan diezelfde landgenote.
    • 6 mei » Beëdiging van Marc Ravalomanana als president van Madagaskar.
    • 20 mei » Onafhankelijkheid van Oost-Timor wordt hersteld.
    • 22 juli » Een aardbeving met de kracht van 4,9 op de schaal van Richter treft de provincie Limburg.
    • 6 december » Een grote stroomstoring legt in Rotterdam heel het openbare leven stil.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rolfers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rolfers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rolfers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rolfers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Deuling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Weits, "Stamboom Deuling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deuling/I12580.php : benaderd 24 september 2026), "Johanna Gesiena Rolfers (1918-2002)".