Stamboom Deuling » Maria Gezina Deuling (1902-1983)

Persoonlijke gegevens Maria Gezina Deuling 


Gezin van Maria Gezina Deuling

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Gezina Deuling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Gezina Deuling

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Gezina Deuling


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. RHC Dr Gebakte 18-06-1902, akte 210
    2. graftombe
    3. graftombe

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1902 lag tussen 6,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 6 februari 1983 lag tussen 1,1 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 23 april » Phil Anderson wint de achttiende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 21 juni » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland brengt in Hannover het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.48,28.
      • 14 augustus » Openingsceremonie van de negende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Caracas.
      • 23 augustus » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland evenaart bij de Europese kampioenschappen in Rome zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag: 54,00.
      • 19 oktober » Benoeming van Henny Bomers tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging en van Joseph Lescrauwaet tot hulpbisschop van Haarlem.
      • 30 november » De verblijfplaats van Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer worden ontdekt na een ontvoering van precies drie weken.
    • De temperatuur op 11 februari 1983 lag tussen -4,9 °C en 0,4 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De 15-jarige prins Makhosetive van Swaziland wordt door de stamoudsten gekozen tot de nieuwe koning als opvolger van de in augustus 1982 overleden koning Subhuza. Tot zijn meerderjarigheid regeert de koningin-moeder.
      • 9 januari » Griekenland devalueert de drachme met 15,5 procent ten opzichte van de Amerikaanse dollar.
      • 15 april » Tokyo Disneyland, het eerste attractiepark binnen het Tokyo Disney Resort, wordt officieel geopend.
      • 18 mei » In de Efteling wordt de attractie Piraña geopend.
      • 17 november » Het Zapatistisch Nationaal Bevrijdingsleger wordt opgericht in Chiapas, Mexico.
      • 14 december » Dichteres Vasalis krijgt in Muiden de P.C. Hooftprijs uitgereikt uit handen van minister Elco Brinkman van Cultuur.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Deuling

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Deuling.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Deuling.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Deuling (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Deuling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maria Weits, "Stamboom Deuling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deuling/I11814.php : benaderd 25 september 2026), "Maria Gezina Deuling (1902-1983)".