Stamboom Deuling » Maria Gijzen (1896-1961)

Persoonlijke gegevens Maria Gijzen 


Gezin van Maria Gijzen

(1) Zij is getrouwd met Martinus de Rooij.

Zij zijn getrouwd op 22 september 1916 te Etten-Leur, Noord-Brabant, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Drewe Goedhuis.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1924 te Etten-Leur, Noord-Brabant, zij was toen 28 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Antoinetta Goedhuis  1922-2003
  2. Maria Goedhuis  1924-1978
  3. Andreas Goedhuis  1926-1995
  4. Hermanus Goedhuis  1930-1993
  5. Johanna Goedhuis  1932-1948


Notities over Maria Gijzen

ouders Marinus Gijzen en Antonetta Weijnen (bron geb akte)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Gijzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Gijzen

Maria Gijzen
1896-1961

(1) 1916
(2) 1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BHIC geb akte, akte 63
  2. West-Brabants arch ovl akte 25-02-1961, akte 10
  3. West-Brabants arch, akte 39
  4. West Brab arch, akte 22

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 1896 lag rond de 9,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
  • De temperatuur op 2 mei 1924 lag tussen 5,6 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
    • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 25 februari 1961 lag tussen 5,9 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
    • 25 mei » De Amerikaanse president John F. Kennedy kondigt aan dat tegen het einde van het decennium een Amerikaan op de maan zal lopen en veilig terugkeren (Project Apollo).
    • 31 mei » Oprichting van de Republiek van Zuid-Afrika.
    • 19 juni » Faculteitsvereniging der Ruimtelijke Wetenschappen G.G.S.V. Ibn Battuta is opgericht te Groningen.
    • 13 augustus » Op gezag van Walter Ulbricht en de Sovjetleider Nikita Chroesjtsjov worden in Berlijn, 's nachts, straten afgezet met prikkeldraad en militaire voertuigen.
    • 2 december » In een radiotoespraak verklaart de Cubaanse leider Fidel Castro dat hij een Marxistisch-Leninist is en dat Cuba communistisch zal worden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gijzen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gijzen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gijzen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gijzen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Deuling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Weits, "Stamboom Deuling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deuling/I11175.php : benaderd 29 september 2026), "Maria Gijzen (1896-1961)".