Stamboom De Kunder » Pleuntie Ariens Harg van der Uijttendoorn (± 1680-> 1742)

Persoonlijke gegevens Pleuntie Ariens Harg van der Uijttendoorn 

  • Zij is geboren rond 1680.
  • Zij is overleden na 1742.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juni 2025.

Gezin van Pleuntie Ariens Harg van der Uijttendoorn

Zij is getrouwd met Joris Leendeerts van Noort.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pleuntie Ariens Harg van der Uijttendoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pleuntie Ariens Harg van der Uijttendoorn

Pleuntie Ariens Harg van der Uijttendoorn
± 1680-> 1742



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Harg van der Uijttendoorn


De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I7486.php : benaderd 24 december 2025), "Pleuntie Ariens Harg van der Uijttendoorn (± 1680-> 1742)".