Stamboom De Kunder » Aldegonda Petronella Janssen (1914-1988)

Persoonlijke gegevens Aldegonda Petronella Janssen 


Gezin van Aldegonda Petronella Janssen

Zij is getrouwd met Frans Theodoor Puts.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1939 te Neer, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aldegonda Petronella Janssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aldegonda Petronella Janssen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aldegonda Petronella Janssen

Aldegonda Petronella Janssen
1914-1988

1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 februari 1914 lag tussen 4,3 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 4,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
      • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
      • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
      • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.
    • De temperatuur op 8 mei 1939 lag tussen 7,2 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 11,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
      • 19 april » Bij de Statenverkiezingen boekt de NSB opnieuw verlies.
      • 27 juli » Twee dagen na het constitutioneel beraad struikelt het kabinet-Colijn V in het debat over de regeringsverklaring over een motie van afkeuring.
      • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
      • 25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
      • 31 augustus » Operatie Himmler gaat van start. Een Duits radiostation wordt door in Pools legeruniform geklede SS-officieren aangevallen om zo de inval van Nazi-Duitsland op Polen de dag erna te rechtvaardigen.
    • De temperatuur op 19 mei 1988 lag tussen 7,0 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 16 januari » Tina Turner treedt in het Maracana Stadium in Rio de Janeiro op voor een betalend publiek van meer dan 184.000 toeschouwers, een wereldrecord voor een solo-artiest op dat moment.
      • 21 april » Een Portugese boer vindt naast een weg op dertig kilometer van Lissabon het lijk van Evo Fernandez, de voormalige secretaris-generaal van de Mozambikaanse verzetsbeweging RENAMO.
      • 7 september » Pedro van Raamsdonk is de eerste bokser die binnen elf partijen gebokst te hebben, Europees kampioen (halfzwaargewicht) wordt.
      • 29 september » Lancering van de Spaceshuttle Discovery (STS-26), de eerste Spaceshuttlevlucht sinds de ramp met de Challenger (28 januari 1986).
      • 1 december » De eerste Wereldaidsdag wordt gehouden.
      • 1 december » Een overlevende van de Holocaust gooit zoutzuur naar de advocaat van de door een Jeruzalemse rechtbank ter dood veroordeelde nazi-oorlogsmisdadiger John Demjanjuk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Janssen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Janssen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Janssen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Janssen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I6814.php : benaderd 24 september 2026), "Aldegonda Petronella Janssen (1914-1988)".