Stamboom De Kunder » Petronella Wilhelmina Catharina Hillekens (1905-1978)

Persoonlijke gegevens Petronella Wilhelmina Catharina Hillekens 


Gezin van Petronella Wilhelmina Catharina Hillekens

Zij is getrouwd met Engelbertus Petrus Hubertus Weijers.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1934 te Beesel, zij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Wilhelmina Catharina Hillekens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1905 lag tussen 9,5 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 3 november 1978 lag tussen 8,1 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 17 februari » De Deense advocaat-miljonair-politicus Mogens Glistrup wordt veroordeeld tot een boete wegens belastingontduiking.
    • 15 april » Bij de treinramp bij Vado in Italië vallen 42 doden en 76 gewonden.
    • 18 april » Voorzitter van de Tweede Kamer in Nederland Anne Vondeling ontvangt 1,2 miljoen handtekeningen van het comité 'Stop de Neutronenbom'.
    • 27 april » Manneken Pis wordt teruggevonden, nadat die een dag eerder gestolen was.
    • 17 mei » In 's-Hertogenbosch wordt de eerste glasbak van Nederland geplaatst.
    • 16 oktober » Kardinaal Karol Wojtyła wordt tot paus Johannes Paulus II gekozen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hillekens


De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I6146.php : benaderd 24 september 2026), "Petronella Wilhelmina Catharina Hillekens (1905-1978)".