Stamboom De Kunder » Antonius Joseph Nannings (± 1911-)

Persoonlijke gegevens Antonius Joseph Nannings 

  • Hij is geboren rond 1911 in Nijmegen.
  • Beroep: poelier.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 maart 2025.

Gezin van Antonius Joseph Nannings

Hij is getrouwd met Anna Maria Goossens.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1940 te Nijmegen.


Kind(eren):

  1. Tonny Nannings  1941-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Joseph Nannings?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Joseph Nannings

Antonius Joseph Nannings
± 1911-????

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 maart 1940 lag tussen -1,3 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 13 mei » De Duitse verovering van Frankrijk start met het oversteken van de Maas door het Duitse leger.
    • 25 mei » De Slag om Duinkerken begint.
    • 25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
    • 28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
    • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
    • 6 december » Duitse aanvalsschepen laten vijf geallieerde koopvaardijschepen zinken voor de kust van Nauru.

Over de familienaam Nannings

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nannings.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nannings.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nannings (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I5644.php : benaderd 9 februari 2026), "Antonius Joseph Nannings (± 1911-)".