Stamboom De Kunder » Everdina Wouters (1871-1946)

Persoonlijke gegevens Everdina Wouters 


Gezin van Everdina Wouters

Zij is getrouwd met Jan Hendrik Gosen.

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1905 te Nijmegen, zij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Elisabeth Gosen  1905-1981

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everdina Wouters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Everdina Wouters

Everdina Wouters
1871-1946

1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 oktober 1871 lag rond de 14,4 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
  • De temperatuur op 23 januari 1905 lag tussen -4,7 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
  • De temperatuur op 14 november 1946 lag tussen 2,4 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Eerste uitzending van RON (Regionale Omroep Noord), de voorloper van RONO.
    • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
    • 23 november » De Vietnamoorlog wordt begonnen door Frankrijk. Franse oorlogsschepen beginnen met het bombarderen van de havenstad Haiphong (Tonkin).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wouters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wouters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wouters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wouters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I5459.php : benaderd 25 september 2026), "Everdina Wouters (1871-1946)".