Stamboom De Kunder » Gerarda Johanna Wilhelmina Matser (1892-1961)

Persoonlijke gegevens Gerarda Johanna Wilhelmina Matser 


Gezin van Gerarda Johanna Wilhelmina Matser

Zij is getrouwd met Dirk Meurs.

Zij zijn getrouwd op 29 december 1915 te Arnhem, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dirk Gerrit Meurs  1918-2002 
  2. Christiaan Meurs  1920-1945 
  3. Rolina Meurs  1932-2003 
  4. Henriette Meurs  1932-1999 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerarda Johanna Wilhelmina Matser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerarda Johanna Wilhelmina Matser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerarda Johanna Wilhelmina Matser

Maria Messink
1815-1899
Maria Bosman
1850-1918

Gerarda Johanna Wilhelmina Matser
1892-1961

1915

Dirk Meurs
1890-1974

Rolina Meurs
1932-2003

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 juli 1892 lag rond de 13,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 29 december 1915 lag tussen 2,4 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    • De temperatuur op 17 november 1961 lag tussen 3,9 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In België stort een Boeing 707 neer. 73 mensen komen om, waaronder het kunstschaatsteam van de Verenigde Staten.
      • 24 april » Het Zweedse schip de Vasa wordt geborgen.
      • 8 september » Ontslag van Joseph Baeten als bisschop van Breda.
      • 11 september » Oprichting WWF in Zwitserland
      • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.
      • 1 december » Bij afwezigheid van verkeersborden wordt als algemene regel de voorrang van rechts ingevoerd in België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Matser

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Matser.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Matser.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Matser (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I5276.php : benaderd 25 december 2025), "Gerarda Johanna Wilhelmina Matser (1892-1961)".