Stamboom De Kunder » Geertruida Willemse (1920-2009)

Persoonlijke gegevens Geertruida Willemse 


Gezin van Geertruida Willemse

Zij is getrouwd met Dirk Gerrit Meurs.

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1945 te Ede, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Willemse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Willemse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Willemse


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 januari 1920 lag tussen 1,4 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
      • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
      • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
      • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
      • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
      • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
    • De temperatuur op 24 januari 1945 lag tussen -9,8 °C en -0,4 °C en was gemiddeld -4,7 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Vanwege het oprukkende Rode Leger ontruimen de Duitsers Auschwitz-Birkenau.
      • 13 maart » Koningin Wilhelmina keert terug in Nederland.
      • 30 maart » In De Nieuwe Standaard verschijnt de eerste aflevering van de strip Rikki en Wiske (voorloper van Suske en Wiske).
      • 30 maart » Tweede Wereldoorlog: Russische troepen vallen Oostenrijk binnen en bezetten Wenen. Canadese troepen die enkele dagen eerder bij Rees de Rijn zijn overgestoken, passeren bij de Achterhoek de Duits-Nederlandse grens waarmee de bevrijding van Oost-en Noord-Nederland begint.
      • 20 november » Begin van het Proces van Neurenberg.
      • 1 december » Onder leiding van Ab Goubitz wordt de eerste Nederlandse uitzending van de ochtendgymnastiek uitgezonden
    • De temperatuur op 13 juni 2009 lag tussen 4,5 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 5 april » Opening van Gamla Ullevi, een voetbalstadion in het Zweedse Göteborg en thuishaven van IFK Göteborg, GAIS en Örgryte IS en het Zweeds vrouwenvoetbalelftal.
      • 7 juni » Roger Federer wint zijn eerste Roland Garros, zijn veertiende grandslamtitel. Hij is hiermee de zesde man aller tijden die alle grand slams gewonnen heeft.
      • 12 juni » Oprichting van de Australische voetbalclub Melbourne City FC.
      • 11 oktober » Heiligverklaring Pater Damiaan.
      • 17 november » De Europese Unie besluit om Somalische regeringstroepen militaire training te geven.
      • 19 november » De Belgische politicus Herman Van Rompuy wordt aangeduid als eerste President van de Europese Raad.
    • De temperatuur op 18 juni 2009 lag tussen 14,7 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (44%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » Start van JOE fm, een commercieel radiostation van Medialaan.
      • 10 mei » Bij gevechten tussen milities in Somalië vallen ten minste vijftig doden.
      • 31 mei » Denis Mensjov wint de Giro d'Italia met een verschil van 41 seconden op Danilo Di Luca.
      • 30 juni » Yemenia-vlucht 626, een Airbus A310 van de Jemenitische vliegmaatmaatschappij Yemenia, crasht met 153 mensen aan boord bij de eilandengroep Comoren voor de Afrikaanse oostkust. Een meisje van 14 overleeft op wonderbaarlijke wijze het ongeluk.
      • 5 juli » Twee monorailvoertuigen van de Walt Disney World Monorail in het Walt Disney World Resort botsen tegen elkaar. Er valt één dode, de bestuurder van een van de voertuigen.
      • 2 augustus » Bij de wereldkampioenschappen in Rome verbetert Britta Steffen het wereldrecord op de 50 meter vrije slag van Marleen Veldhuis en scherpt het aan tot 23.73.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1917 » Herwig Hensen, Vlaams dichter en schrijver († 1989)
    • 1918 » Elmer Lach, Canadees ijshockeyspeler († 2015)
    • 1919 » Peter Bernstein, Amerikaans econoom, financieel historicus en beleggingsspecialist († 2009)
    • 1920 » Sir Alf Ramsey, Engels voetbalcoach († 1999)
    • 1922 » Artemio Franchi, Italiaans voetbalbestuurder († 1983)
    • 1922 » Rebel Randall, Amerikaans model en actrice († 2010)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Willemse

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Willemse.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Willemse.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Willemse (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I5272.php : benaderd 9 februari 2026), "Geertruida Willemse (1920-2009)".