3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
Dag van overlijden 26 november 1989
De temperatuur op 26 november 1989 lag tussen 1,5 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
24 januari » De Amerikaanse seriemoordenaar Ted Bundy wordt in Florida geëxecuteerd.
1 februari » De eerste aflevering van de Vlaamse televisieserie Samson en Gert wordt uitgezonden.
14 maart » Colby O'Donis, Amerikaans singer-songwriter
25 augustus » Voyager 2 vliegt langs de planeet Neptunus.
7 november » In Birma worden op 27 mei 1990 algemene verkiezingen gehouden, zo maakt een verkiezingscommissie van de militaire junta bekend.
15 december » Ondertekening te Lomé van de Overeenkomst (Lomé IV) tussen de Europese Gemeenschap en landen in Afrika, het Caraïbische gebied, en de Stille Oceaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I4733.php : benaderd 24 september 2026), "Anthony H. Havel (1903-1989)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.