Stamboom De Kunder » Geertruida Scheele (1869-1935)

Persoonlijke gegevens Geertruida Scheele 

Bron 1

Gezin van Geertruida Scheele

Zij is getrouwd met Marinus Paauwe.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1896 te Yerseke, zij was toen 27 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Marinus Paauwe  1897-1897
  2. Johanna Paauwe  1898-????

Gebeurtenis (echtscheiding) op 25 april 1903 in Yerseke : echtscheiding.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Scheele?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Scheele

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Scheele

Johanna Kole
1836-1908

Geertruida Scheele
1869-1935

1896

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. "FamilySearch Family Tree," database, FamilySearch , FamilySearch Family Tree (https://www.familysearch.org), The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, accessed 28 Nov 2022), entry for Marinus Paauwe, person ID 94C7-JL8.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juli 1869 lag rond de 20,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
      • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
      • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
      • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • De temperatuur op 29 oktober 1896 lag rond de 3,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • De temperatuur op 25 mei 1935 lag tussen 10,6 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
      • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
      • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
    • De temperatuur op 28 mei 1935 lag tussen 12,3 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Scheele

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scheele.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scheele.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scheele (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I3640.php : benaderd 12 oktober 2026), "Geertruida Scheele (1869-1935)".