Stamboom De Kunder » Grietje Knorren (1922-2005)

Persoonlijke gegevens Grietje Knorren 


Gezin van Grietje Knorren

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.


Notities over Grietje Knorren

Huwt met Johannes Cornelis (Jan) de Bie (1917)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Knorren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Knorren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Knorren

Jan Knorren
1865-1905
Maria Moes
1858-1946
Harm Drijver
1873-1968
Grietje Pruim
1870-1939
Koop Knorren
1887-1973

Grietje Knorren
1922-2005


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 maart 1922 lag tussen -4,5 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
      • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
      • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
      • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • De temperatuur op 4 september 2005 lag tussen 11,7 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 9 april » Prins Charles van Groot-Brittannië treedt in het huwelijk met Camilla Parker Bowles, een dag later dan de bedoeling was vanwege de uitvaart van Paus Johannes Paulus II in Vaticaanstad.
      • 1 mei » Grootse opening van GaiaPark Kerkrade Zoo. De opening wordt verricht door een aantal leden van het koninklijk huis.
      • 1 juni » De Nederlandse burgers stemmen met een grote meerderheid (61,6%) tegen het Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa.
      • 31 oktober » Ophokplicht geldt ook voor particulieren met hobbykippen in gevoelige natuurgebieden (in verband met vogelgriep).
      • 18 november » Nieuw wereldrecord bij Domino Day: 4.002.146 steentjes.
      • 19 december » Het Internationaal Gerechtshof bepaalt dat Oeganda een schadevergoeding moet betalen aan de Democratische Republiek Congo vanwege schendingen van de soevereiniteit en de territoriale integriteit in de periode 1998-2003.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2004 » Bram Vermeulen (57), Nederlands cabaretier, tekstschrijver en zanger
    • 2005 » Alan Truscott (80), Engels bridgespeler
    • 2006 » Giacinto Facchetti (64), Italiaans voetballer
    • 2006 » Margot Hudig-Heldring (87), Nederlands beeldhouwster
    • 2006 » Rémy Belvaux (38), Belgisch acteur, producer, regisseur en scenarioschrijver
    • 2006 » Steve Irwin (44), Australisch dierenkenner, dierentuinhouder, natuurbeschermer, documentairemaker en televisiepresentator

    Over de familienaam Knorren

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knorren.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knorren.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knorren (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I3006.php : benaderd 29 december 2025), "Grietje Knorren (1922-2005)".