Stamboom De Kunder » Mathias Jacobus Rothoff (1910-1997)

Persoonlijke gegevens Mathias Jacobus Rothoff 


Gezin van Mathias Jacobus Rothoff

Hij is getrouwd met Elisabeth Hendrika Hoeijmakers.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1940 te Bergen (L), hij was toen 29 jaar oud.

RFN 690

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathias Jacobus Rothoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mathias Jacobus Rothoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mathias Jacobus Rothoff

Mathias Jacobus Rothoff
1910-1997

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 december 1910 lag tussen 1,8 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
      • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
      • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • De temperatuur op 17 april 1940 lag tussen 0,9 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Na het bombardement op Middelburg wordt de strijd in Zeeland opgegeven, drie dagen nadat Nederland capituleerde.
      • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
      • 1 juni » In Nederland treedt de distributie van verschillende artikelen in werking.
      • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
      • 26 september » Opening van voetbalstadion Tehelné pole in de Slowaakse hoofdstad Bratislava.
      • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
    • De temperatuur op 12 februari 1997 lag tussen 5,8 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 17,0 mm neerslag gedurende 11,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Ellen Wiegers (16) verovert bij de Europese kampioenschappen shorttrack in het Zweedse Malmö de zilveren medaille.
      • 21 januari » Ivo van Hove wordt benoemd tot leider van het Holland Festival. Hij volgt directeur Jan van Vlijmen op.
      • 14 maart » Simone Biles, Amerikaans turnster
      • 23 maart » Bij Beverwijk vinden gevechten tussen supporters van Ajax en Feyenoord plaats waarbij een dode valt, de Slag bij Beverwijk.
      • 31 maart » Bij een brand in een flatgebouw in de Duitse stad Krefeld komen drie leden van een Turkse familie om.
      • 4 oktober » Huwelijk van prinses Cristina van Spanje en Iñaki Urdangarin.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Sir Carol Reed, Brits filmregisseur († 1976)
    • 1908 » Jules Vandooren, Frans voetballer en voetbalcoach († 1985)
    • 1910 » Herman van der Horst, Nederlands filmregisseur, producent en scenarioschrijver († 1976)
    • 1910 » Paul Bowles, Amerikaans schrijver, dichter en componist († 1999)
    • 1911 » Walt Brown, Amerikaans autocoureur († 1951)
    • 1914 » Jo Van Fleet, Amerikaans actrice († 1996)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rothoff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rothoff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rothoff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rothoff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I1937.php : benaderd 8 februari 2026), "Mathias Jacobus Rothoff (1910-1997)".