Stamboom De Kunder » Nicolaas Walhout (1914-1993)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Walhout 


Gezin van Nicolaas Walhout

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Walhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Walhout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Walhout

Maria Lous
1844-1911
Jacob Walhout
1876-1966

Nicolaas Walhout
1914-1993


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. "FamilySearch Family Tree," database, FamilySearch , FamilySearch Family Tree (https://www.familysearch.org), The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, accessed 3 Dec 2022), entry for Nicolaas Walhout, person ID GH3F-956.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 maart 1914 lag tussen 2,8 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
      • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
      • 23 juni » Mexicaanse Revolutie: Inname van Zacatecas door de rebellen van Pancho Villa.
      • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
      • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
      • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
    • De temperatuur op 12 september 1993 lag tussen 7,9 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De olietanker Braer slaat bij de Shetlandeilanden te pletter: 85.000 ton olie stroomt in zee.
      • 14 maart » Nadya Ochner, Italiaans snowboardster
      • 28 mei » Monaco wordt het 182ste lid van de Verenigde Naties.
      • 15 augustus » Juan Carlos Wasmosy, de eerste democratisch gekozen burgerpresident in de geschiedenis van Paraguay, wordt beëdigd.
      • 27 september » De Japanse premier Morihiro Hosokawa spreekt in de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties zijn verontschuldigingen uit voor het gedrag van zijn vaderland tijdens de Tweede Wereldoorlog.
      • 13 oktober » Het Macedonisch voetbalelftal speelt de eerste interland als onafhankelijke staat en verslaat Slovenië in Kranj met 4-1. Het allereerste doelpunt komt op naam van aanvaller Zoran Boškovski.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Walhout

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Walhout.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Walhout.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Walhout (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I1587.php : benaderd 24 december 2025), "Nicolaas Walhout (1914-1993)".