De temperatuur op 28 april 1916 lag tussen 9,6 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
Trouwdag 12 april 1935
De temperatuur op 12 april 1935 lag tussen 1,5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
Dag van overlijden 29 april 1973
De temperatuur op 29 april 1973 lag tussen 0,3 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I1442.php : benaderd 29 september 2026), "Anna Paauwe (1916-1973)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.