Stamboom De Kunder » Paulus Hoogesteger (< 1573-????)

Persoonlijke gegevens Paulus Hoogesteger 

  • Alternatieve naam: Pauwel Philips (Pauwel, Philips) Hoogesteger
  • Hij is geboren voor 1573.
  • Beroep: wever.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 mei 2025.

Gezin van Paulus Hoogesteger

Hij is getrouwd met Martinken Willems.

Zij zijn getrouwd voor 1597.

RFN 425

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulus Hoogesteger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Paulus Hoogesteger

Paulus Hoogesteger
< 1573-????

< 1597

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hoogesteger


De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I1217.php : benaderd 25 december 2025), "Paulus Hoogesteger (< 1573-????)".