Stamboom De Kunder » Johanna Maria de Kunder (1923-2005)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria de Kunder 


Gezin van Johanna Maria de Kunder

Zij is getrouwd met Joost Polderdijk.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1947 te Ovezande, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

RFN 416

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria de Kunder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria de Kunder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria de Kunder

Johanna Maria de Kunder
1923-2005

1947

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Goessche Courant 06-11-1923 p. 3/4
    2. "FamilySearch Family Tree," database, FamilySearch , FamilySearch Family Tree (https://www.familysearch.org), The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, accessed 25 Nov 2022), entry for Johanna Maria Kunder de, person ID LKG3-7Q8.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 november 1923 lag tussen -4,4 °C en 5,5 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
      • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
      • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
      • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
      • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
    • De temperatuur op 27 januari 1924 lag tussen -0,8 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
      • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
      • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
      • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
      • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
    • De temperatuur op 28 maart 1947 lag tussen 7,2 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
      • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
      • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
      • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
      • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
      • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.
    • De temperatuur op 24 november 2005 lag tussen 2,2 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 12,7 mm neerslag gedurende 8,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 29 mei » Atleet Gert-Jan Liefers verbetert in Hengelo zijn bijna drie jaar oude Nederlands record op de 3000 meter (7.42,95) met een tijd van 7.37,48.
      • 30 mei » De Amerikaanse studente Natalee Holloway verdwijnt spoorloos op Aruba.
      • 16 juni » Oprichting van de Sloveense voetbalclub Nogometno Društvo Mura 05, kortweg ND Mura 05, de erfopvolger van het failliete NK Mura.
      • 8 augustus » Zwemster Lisbeth Lenton scherpt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 51,91. De mondiale toptijd was met 52,17 in handen van Therese Alshammar.
      • 3 september » Eerste uitzending van ouderenomroep MAX.
      • 8 november » Na elf dagen van rellen in Frankrijk kondigt president Jacques Chirac de noodtoestand af.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Kunder


    De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I1088.php : benaderd 26 september 2026), "Johanna Maria de Kunder (1923-2005)".