Stamboom De Kunder » Cornelis Antonie Quak (1877-1945)

Persoonlijke gegevens Cornelis Antonie Quak 

  • Hij is geboren op 27 maart 1877 in Rozenburg.
  • Beroep: timmerman.
  • Hij is overleden op 31 januari 1945 in 's-Gravenhage, hij was toen 67 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 april 2022.

Gezin van Cornelis Antonie Quak

Hij is getrouwd met Jannetje Boutkan.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1904 te Nieuwenhoorn, hij was toen 27 jaar oud.

RFN 385

Kind(eren):

  1. Abraham Quak  1906-
  2. Pieter Quak  1910-1965

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Antonie Quak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Antonie Quak

Cornelis Antonie Quak
1877-1945

1904
Abraham Quak
1906-????
Pieter Quak
1910-1965

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1877 lag rond de 10,0 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 19 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
    • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
  • De temperatuur op 25 augustus 1904 lag tussen 6,9 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
  • De temperatuur op 31 januari 1945 lag tussen 1,5 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 4,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 16 april » Tweede Wereldoorlog: Bevrijding van de Joodse gevangenen in Buchenwald
    • 17 april » De Wieringermeer wordt door de Duitsers onder water gezet.
    • 4 mei » De Duitse troepen capituleren voor Nederland, Noordwest-Duitsland inclusief alle eilanden, Sleeswijk-Holstein en Denemarken.
    • 11 juni » De laatste Duitse troepen op Schiermonnikoog worden afgevoerd.
    • 17 oktober » Na een massademonstratie in Buenos Aires (Argentinië) wordt Juan Perón vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 16 november » In Londen wordt de UNESCO opgericht


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Quak

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Quak.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Quak.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Quak (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I1079.php : benaderd 6 oktober 2026), "Cornelis Antonie Quak (1877-1945)".