Stamboom De Bode » Arnoldus Norbertus Nicolaas Hamers (1907-)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Norbertus Nicolaas Hamers 


Gezin van Arnoldus Norbertus Nicolaas Hamers

Hij is getrouwd met Maria Cornelia Elisabeth Verheijen.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1932 te Tilburg, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Norbertus Nicolaas Hamers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Norbertus Nicolaas Hamers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Norbertus Nicolaas Hamers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 311

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 april 1907 lag tussen 2,7 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • De temperatuur op 2 augustus 1932 lag tussen 8,9 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
      • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
      • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
      • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hamers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Bode is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ronald de Bode, "Stamboom De Bode", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bode/I3994.php : benaderd 14 februari 2026), "Arnoldus Norbertus Nicolaas Hamers (1907-)".