Stamboom De Bode » Cornelia Gerrigje de Bode (1886-1987)

Persoonlijke gegevens Cornelia Gerrigje de Bode 

  • Zij is geboren op 2 februari 1886 in Gouderak.Bron 1
    Getuige bij de geboorteaangifte:
    1. Cornelis de Bode, 24 jaren, arbeider, vader, wonende wijk B nummer 53
    2. Cornelis Buijerse, 39 jaren, metselaar, wonende te Gouderak
    3. Abraham Verhoeven, 65 jaren, veldwachter, wonende te Gouderak

    Geboren in huiswijk B, nummer 53
    Tijdstip: 21:00
  • Registratie van geboorte op 3 februari 1886.Bron 1
  • Zij is overleden op 5 december 1987 in Zevenhuizen, zij was toen 101 jaar oud.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd boven de 100 (101).

  • Een kind van Cornelis de Bode en Marrigje Rustwat
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 september 2021.

Gezin van Cornelia Gerrigje de Bode

Zij is getrouwd met Dirk van der Laan.

Zij zijn getrouwd op 21 januari 1920 te Gouderak, zij was toen 33 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Gerrigje de Bode?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Gerrigje de Bode

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Gerrigje de Bode

Joost de Bode
1827-1888

Cornelia Gerrigje de Bode
1886-1987

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 9
    2. Akte 3

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 februari 1886 lag rond de 1,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • De temperatuur op 21 januari 1920 lag tussen 3,2 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
      • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
      • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
    • De temperatuur op 5 december 1987 lag tussen -0,9 °C en 1,3 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 14 juni » KV Mechelen wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door in de finale met 1-0 te winnen van FC Luik.
      • 1 juli » De Europese Akte treedt in werking.
      • 4 juli » Oprichting van de Nationale Democratische Partij in Suriname.
      • 8 augustus » In Hechtel verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen Nederlands record op de 100 meter (10,49 seconden) met een tijd van 10,44 seconden.
      • 11 oktober » De West-Duitse politicus Uwe Barschel wordt dood aangetroffen in een hotelkamer in Genève.
      • 1 december » NASA maakt de namen bekend van vier bedrijven die contracten krijgen voor het meebouwen aan het internationale ruimtestation ISS. Gekozen zijn: Boeing Aerospace, de Astro-Space-divisie van General Electric, McDonnell Douglas, en de Rocketdyne-divisie van Rockwell.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1982 » Wim Jongbloed (52), Nederlands jazzpianist en muziekarrangeur
    • 1983 » Peter Lohr (50), Nederlands cabaretier en theaterdirecteur
    • 1986 » Jim King (31), Amerikaans pornoacteur
    • 1991 » Aad Mansveld (46) Nederlands voetballer van ADO Den Haag
    • 1991 » Richard Speck (49), Amerikaans moordenaar
    • 1993 » Arthur Staal (86), Nederlands architect

    Over de familienaam De Bode

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bode.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bode.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bode (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Bode is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ronald de Bode, "Stamboom De Bode", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bode/I1812.php : benaderd 16 februari 2026), "Cornelia Gerrigje de Bode (1886-1987)".