Stamboom De Bode » Geertruida van Jeveren

Persoonlijke gegevens Geertruida van Jeveren 


Gezin van Geertruida van Jeveren

Zij is getrouwd met Gerrit de Bruijn.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1886 te Moordrecht.Bron 1

De ouders van de bruid en bruidegom zijn aanwezig
Getuigen:
1. Arie Spruit, 40 jaren, arbeider, zwager van de bruid, wonende te Moordrecht
2. Cornelis de Bode, 24 jaren, arbeider, wonende te Gouderak
3. Boudewijn van Jeveren, 25 jaren, hekelaar, broer van de bruid, wonende te Moordrecht
4. Johannes Boere, 27 jaren, baanspinner, wonende te Moordrecht
Akte wordt ondertekend door G de Bruijn, W.G. de Bruijn, Arie Spruit, Kornelis de Bode en de ambtenaar
De moeder van de bruidegom en de ouders van de bruid, alsmede de laatste 2 getuigen ondertekenen niet
wegens de ongeoefendheid in de schrijfkunst.

Kind(eren):

  1. Gijpje de Bruijn  1886-????
  2. Jan de Bruijn  1888-????
  3. Arie de Bruijn  1896-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida van Jeveren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida van Jeveren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 2

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1886 lag rond de -1,5 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.

Over de familienaam Van Jeveren


De publicatie Stamboom De Bode is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald de Bode, "Stamboom De Bode", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bode/I1469.php : benaderd 12 februari 2026), "Geertruida van Jeveren".