Stamboom De Bode » Marcellis Antonius Mulders (1877-1939)

Persoonlijke gegevens Marcellis Antonius Mulders 

  • Hij is geboren op 1 december 1877 in Rotterdam.Bron 1
    Geboren in een huis aan de Meent te Rotterdam.

    Geuigen bij de geboorteaangifte:
    1. Catahrina Wilhelmina Schravelande, geboren Ottema, 35 jaar, vroedvrouw, wonende te Rotterdam
    2. Martinus Bankman, 33 jaar, klerk, wonende te Rotterdam
    3. Adreanus Marinus Alsel, 61 jaar, klerk, wonende te Rotterdam

    Akte ondertekent door CM Schravelande, MBanlman, AMAlsel en de ambtenaar der Burgerlijken stand
    Tijdstip: 13:00
  • Registratie van geboorte op 3 december 1877.Bron 1
  • Beroep: Vertegerwoordiger van Levensverzekeringen.Bron 2
  • (Militaire zaken) in het jaar 1897.Bron 3
    Afgekeurd op slechte ogen.
  • Hij is overleden op 29 september 1939 in Rotterdam, hij was toen 61 jaar oud.Bron 4
    Tijdstip: 16:00
  • Registratie van overlijden op 30 september 1939.Bron 4
  • Een kind van Marcellis Mulders en Catharina Cecilia Laken
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 juli 2023.

Gezin van Marcellis Antonius Mulders

Hij is getrouwd met Maria Catharina Goossen.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1900 te Rotterdam, hij was toen 22 jaar oud.Bron 5

Gertuigen bij de huwelijksvoltrekking:
1. Andreas Hyacynthus Mulders, 28 jaren, suikerwerker, broer van de bruidegom
2. Willem Boerendonk, 29 jaren, barbier, zwager van de bruid
3. Casparus van Os, 46 jaren,
4. Frans van Es, 47 jaren, stadssergeant
Alle wonende te Rotterdam
Akte wordt ondertekend door:
M A Mulders, M C Goossen, M Mulders, CC Laken, A Goossen, M C Gräfer
AH Mulders, W. Boerendonk, C van Os, F van Es en de ambtenaar

Afkondigignengen hebben plaatsgevonden op 20 en 27 mei 1900.

Kind(eren):

  1. Antonie Mulders  1906-1906
  2. Antonie Mulders  1909-1972 
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marcellis Antonius Mulders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marcellis Antonius Mulders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 5270
  2. Gezinskaart
  3. Lotingregister militaire zaken 1897
  4. Akte 3824
  5. Akte 968

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1877 lag rond de 5,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
  • De temperatuur op 31 mei 1900 lag rond de 11,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
  • De temperatuur op 29 september 1939 lag tussen 6,2 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Op initiatief van Maurice van Nieuwenhuizen wordt de "Nederlandsche Jiu-Jitsu Bond" (NJJB) opgericht, een van de voorlopers van de Judo Bond Nederland.
    • 2 maart » Kardinaal Eugenio Pacelli wordt op zijn 63ste verjaardag gekozen tot Paus Pius XII.
    • 12 maart » Kroning van Paus Pius XII in Rome.
    • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Zuid-Afrika verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 8 september » De Nederlandse mijnenveger Hr.Ms. Willem van Ewijck loopt op een eigen mijn waardoor 30 mensen om het leven komen.
    • 31 december » Het eerste Nieuwjaarsconcert van de Wiener Philharmoniker wordt uitgevoerd, onder leiding van Clemens Krauss.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mulders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mulders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mulders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mulders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Bode is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald de Bode, "Stamboom De Bode", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bode/I116.php : benaderd 27 december 2025), "Marcellis Antonius Mulders (1877-1939)".