Stamboom De Bode » Geertrui van Vliet (1783-????)

Persoonlijke gegevens Geertrui van Vliet 


Gezin van Geertrui van Vliet

Zij is getrouwd met Jan de Bruijn.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1811 te Gouderak, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Getuigen:
1. Gerrit de Bruijn, 34 jaren, arbeider, broer van de bruidegom, wonende te Ouderkerk ad IJssel
2. Arend van Dongen Bolding, 24 jaren, advocaat, wonende te Gouda
3. Witte van Cappellen Pieterszoon, 39 jaren, griffier van de Maire, wonende te Gouderak
4. Adrianus Luijt, 71 jaren, Tapper, wonende te Gouderak
Akte wordt ondertekend door:
Gerrit de Bruijn, Arend van Dongen Bolding, WvanCappellenPz, Adrianus Luijt en de ambtenaar
Huwelijkse Bijlagen
1. Extract Doopregister Jan de Bruijn
2. Extract Doopregister Geertruij van Vliet
3. Extract register der begraven lijken van Cent van Vliet, de vader van de bruid
4. Goedkeuringsakte voor het huerlijk van de moeder van de bruid, Aaltje Baas
5. Akte van goedekuring van het huwelijk door de ouders van de bruidegom, Willem de Bruijn en Zijgje van Leeuwen.
6. Akte van Ouderkerk ad IJssel dat de huwelijkse voorstellingen van 1 en 8 september 1811 onverhinderd zijn verlopen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertrui van Vliet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertrui van Vliet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertrui van Vliet

Geertrui van Vliet
1783-????

1811

Jan de Bruijn
1782-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte (geen nummer)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 april 1783 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » Het Verenigd Koninkrijk kondigt aan de vijandelijkheden tegen de Verenigde Staten te staken, eind van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 4 juni » De gebroeders Montgolfier geven in Annonay de eerste openbare demonstratie van de heteluchtballon.
    • 8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
    • 19 september » De luchtballon wordt uitgevonden.
    • 23 september » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Zweden.
    • 1 december » Eerste bemande ballonvaart door Jacques Charles en Marie-Noël Robert.
  • De temperatuur op 12 september 1811 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1811: Bron: Wikipedia
    • 21 februari » Ontdekking van chloor wereldkundig gemaakt door Humphry Davy.
    • 5 juli » Venezuela is het eerste Zuid-Amerikaanse land dat zich onafhankelijk verklaart van Spanje.
    • 18 augustus » Bij keizerlijk decreet beveelt de Franse keizer Napoleon een ieder in Nederland die nog geen geslachtsnaam heeft binnen een jaar een geslachtsnaam aan te nemen.
    • 18 november » Napoleon Bonaparte voert in de Lage Landen de burgerlijke stand in.
    • 16 december » Zwaarste geregistreerde aardbeving in de Verenigde Staten, bij New Madrid (Missouri).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Vliet


De publicatie Stamboom De Bode is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald de Bode, "Stamboom De Bode", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bode/I1055.php : benaderd 27 december 2025), "Geertrui van Vliet (1783-????)".