Stamboom De Backer - Evers » Maria Magdalena Janssens

Persoonlijke gegevens Maria Magdalena Janssens 

  • Zij is geboren in .
  • Zij is overleden in .

Gezin van Maria Magdalena Janssens

Zij is getrouwd met Arnoldus Coosemans.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1729.


Kind(eren):

  1. Barbara Coosemans  1730-????
  2. Maria Coosemans  1737-1786

Gebeurtenis (_UPD).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Magdalena Janssens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Magdalena Janssens

Maria Magdalena Janssens

1729

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Janssens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Janssens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Janssens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Janssens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I6038.php : benaderd 28 december 2025), "Maria Magdalena Janssens".