Stamboom De Backer - Evers » Margareta van Bouchout

Persoonlijke gegevens Margareta van Bouchout 

  • Beroep: vicomtesse van Brussel.

Gezin van Margareta van Bouchout

Zij is getrouwd met Eberhard de La Mark.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1456.


Kind(eren):

  1. Eberhard de La Mark  ????-1531 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margareta van Bouchout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margareta van Bouchout

Margareta van Bouchout

1456

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Bouchout


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I600099.php : benaderd 29 december 2025), "Margareta van Bouchout".