Stamboom De Backer - Evers » Theodorus Smets (1704-1764)

Persoonlijke gegevens Theodorus Smets 

  • Hij is geboren in het jaar 1704.
  • Hij is overleden in het jaar 1764, hij was toen 60 jaar oud.

Gezin van Theodorus Smets

Hij is getrouwd met Anna Verberne.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1727 te Someren, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Smets?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Smets

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smets.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smets.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smets (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I596274.php : benaderd 28 december 2025), "Theodorus Smets (1704-1764)".