15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
Dag van overlijden 18 juli 1963
De temperatuur op 18 juli 1963 lag tussen 11,0 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
18 januari » De twaalfde Elfstedentocht wordt verreden onder barre omstandigheden. Reinier Paping wint.
17 maart » Op het Indonesische eiland Bali komt een vulkaan tot uitbarsting wat bijna 2000 Balinezen het leven kost.
1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
18 september » In de Poolse stad Chorzów noteert het Stadion Śląski een recordaantal bezoekers (120.000) tijdens de Europa Cup-wedstrijd tussen Górnik Zabrze en FK Austria Wien.
12 december » Kenia wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
19 december » Première van de Nederlandse documentairefilm Alleman van Bert Haanstra, met medewerking van Simon Carmiggelt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: G. Polman, "Stamboom Daniel(s)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-daniel/I226.php : benaderd 26 september 2026), "Wilhelmus-Theodorus Daniels (1903-1963)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.