Stamboom Daans » Joanna Ceyens

Persoonlijke gegevens Joanna Ceyens 


    Gezin van Joanna Ceyens

    Zij is getrouwd met Jacobus Feremans.

    Ze zijn in de kerk getrouwd op 20 mei 1667 te Hombeek.


    Kind(eren):

    1. Anna Feremans  1667-????
    2. Guillielmus Feremans  1670-> 1740 
    3. Maria Feremans  1674-????
    4. Jacobus Feremans  1677-1746
    5. Petrus Feremans  1680-1680
    6. Egidius Feremans  1682-????
    7. Anna Feremans  1685-????
    8. Joannes Feremans  1688-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Ceyens?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Ceyens

    Joanna Ceyens
    ????-

    1667
    Anna Feremans
    1667-????
    Anna Feremans
    1685-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
      • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
      • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
      • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
      • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
      • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
      • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.

    Over de familienaam Ceyens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ceyens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ceyens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ceyens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Daans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert M. D'hooge, "Stamboom Daans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-daans/I258.php : benaderd 27 december 2025), "Joanna Ceyens".