Stamboom Cooper, Kooper, Oostwal, Robert, Ooteman en Blokland » Maria Catharina Ooteman (1913-1927)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Ooteman 


Gezin van Maria Catharina Ooteman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Ooteman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina Ooteman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Ooteman

Klaas Ooteman
1855-1906

Maria Catharina Ooteman
1913-1927


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 november 1927 lag tussen 5,2 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 19,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
      • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
      • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
      • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
      • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
      • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1924 » Janus Ooms (58), Nederlands roeier
    • 1929 » Max van Baden (62), Duits militair en politicus
    • 1935 » Eurico Lara (38), Braziliaanse voetballer
    • 1939 » Adolphe Max (69), Belgisch politicus
    • 1944 » Boy Ecury (22), Arubaans verzetsstrijder in Nederland tijdens de Tweede Wereldoorlog
    • 1945 » Richard Rau (56), Duits atleet

    Over de familienaam Ooteman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ooteman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ooteman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ooteman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marieke Cooper, "Stamboom Cooper, Kooper, Oostwal, Robert, Ooteman en Blokland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cooper/I2918.php : benaderd 30 december 2025), "Maria Catharina Ooteman (1913-1927)".