Stamboom Chodzynski » Jan den Boer (1908-1994)

Persoonlijke gegevens Jan den Boer 

Bron 1

Gezin van Jan den Boer

(1) Hij is getrouwd met Maria Henricus van Weirden.

Zij zijn getrouwdBron 4


(2) Hij is getrouwd met Geertuida Wijnanda van Kessel.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1936 te Rotterdam, ZH, hij was toen 27 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Jan den Boer  -2012
  3. (Niet openbaar)


(3) Hij is getrouwd met Maria de Boef.Bron 6

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1940 te Hilversum, hij was toen 32 jaar oud.Bron 7

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan den Boer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan den Boer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan den Boer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet-stamboom masvdzalm (https://gw.geneanet.org/masvdzalm?n=de+boer&p=johannes+marinus&oc=0)
    2. Geneanet-stamboom miepbakker1 (https://gw.geneanet.org/miepbakker1?n=den+boer&p=jan&oc=0)
    3. Geneanet-stamboom miepbakker1 (https://gw.geneanet.org/miepbakker1?n=den+boer&p=jan&oc=0)
    4. Geneanet-stamboom erikvde (https://gw.geneanet.org/erikvde?n=den+boer&p=joannes+arnoldus&oc=0)
    5. Geneanet-stamboom miepbakker1 (https://gw.geneanet.org/miepbakker1?n=den+boer&p=jan&oc=0)
    6. Geneanet-stamboom masvdzalm (https://gw.geneanet.org/masvdzalm?n=de+boer&p=johannes+marinus&oc=0)
    7. Geneanet-stamboom masvdzalm (https://gw.geneanet.org/masvdzalm?n=de+boer&p=johannes+marinus&oc=0)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 mei 1908 lag tussen 9,2 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • De temperatuur op 2 oktober 1940 lag tussen 3,4 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
      • 25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
      • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
      • 5 augustus » De Joodse synagoge in Zandvoort wordt 's nachts aan de Mezgerstraat door onbekenden opgeblazen.
      • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
      • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
    • De temperatuur op 11 juli 1994 lag tussen 14,8 °C en 29,3 °C en was gemiddeld 23,1 °C. Er was 15,6 uur zonneschijn (95%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Nederland treedt de Algemene wet bestuursrecht in werking.
      • 11 februari » Servische troepen en moslim-eenheden in en rondom Sarajevo maken een begin met de overdracht van zware wapens aan de vredesmacht van de Verenigde Naties in Bosnië-Herzegovina.
      • 18 mei » Na 74 dagen en 1000km op het pakijs bereiken Alain Hubert en Didier Goetghebuer de Noordpool.
      • 5 november » In Pretoria wordt de Zuid-Afrikaanse theoloog en kerkleider Johan Heyns vermoord; hij krijgt een kogel in het achterhoofd als hij met twee van zijn kleinkinderen in zijn huis zit te kaarten.
      • 28 november » De Amerikaanse seriemoordenaar Jeffrey Dahmer wordt in de gevangenis van Portage in de staat Wisconsin door een medegevangene vermoord.
      • 20 december » De Amerikaanse oud-president Jimmy Carter brengt een akkoord tot stand over een staakt-het-vuren in Bosnië-Herzegovina tussen het regeringsleger en de Bosnische Serviërs.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Den Boer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Den Boer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Den Boer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Den Boer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Chodzynski, "Stamboom Chodzynski", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-chodzynski/I3274.php : benaderd 15 februari 2026), "Jan den Boer (1908-1994)".