Stamboom Chodzynski » Geertrui Luijten (1900-1963)

Persoonlijke gegevens Geertrui Luijten 


Gezin van Geertrui Luijten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertrui Luijten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertrui Luijten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertrui Luijten

Dirk den Boer
1833-1907
Jan Luijten
1866-1942

Geertrui Luijten
1900-1963


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 augustus 1900 lag rond de 12,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
      • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
      • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
      • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
      • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
      • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.
    • De temperatuur op 27 juni 1963 lag tussen 9,2 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (38%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 5 mei » Eerste levertransplantatie ooit, uitgevoerd door Thomas Starlz.
      • 21 juni » Kardinaal Giovanni Battista Montini wordt gekozen tot Paus Paulus VI.
      • 9 oktober » Door een rotsverschuiving op de Italiaanse berg Monte Toc stort een grote hoeveelheid gesteente in een stuwmeer, waardoor een grote vloedgolf het Noord-Italiaanse dorp Longarone volledig verwoest. Ongeveer tweeduizend mensen komen om.
      • 13 oktober » Zaligverklaring van John Nepomucene Neumann (1811-1860), Amerikaans bisschop van Philadelphia
      • 17 november » Ontstaan van het eiland Surtsey voor de zuidkust van IJsland, door een onderzeese vulkaanuitbarsting, die tot 5 juni 1967 zal duren.
      • 24 november » In Dallas wordt Lee Harvey Oswald doodgeschoten door Jack Ruby. Het incident is live op televisie te zien.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Luijten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luijten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luijten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luijten (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Chodzynski, "Stamboom Chodzynski", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-chodzynski/I3022.php : benaderd 20 oktober 2026), "Geertrui Luijten (1900-1963)".