Stamboom Chodzynski » Lambertus Adrianus (Bertus) "Bertus" Pleijsier (-2014)

Persoonlijke gegevens Lambertus Adrianus (Bertus) "Bertus" Pleijsier 


Gezin van Lambertus Adrianus (Bertus) "Bertus" Pleijsier

Hij is getrouwd met Grietje Adriaantje (Gre) Chodzynski.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1962 te Vlaardingen, Netherlands.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Adrianus (Bertus) "Bertus" Pleijsier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Adrianus (Bertus) Pleijsier

Lambertus Adrianus (Bertus) Pleijsier
-2014

1962

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 juni 1962 lag tussen 10,5 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Zeezenders DCR en Radio Mercur fuseren.
    • 5 maart » Oprichting van Nieuwspoort met als doel een ontmoetingsplaats voor informatie-uitwisseling en nieuwsverwerking te zijn.
    • 5 april » Na bijna vier jaar boren ontmoeten Zwitserse en Italiaanse arbeiders elkaar onder de St.-Bernhard. In maart 1964 wordt de Grote Sint-Bernhardtunnel voor auto's geopend.
    • 1 juni » In Kerkrade wordt profvoetbalclub Roda JC opgericht na een fusie tussen Roda Sport en Rapid JC.
    • 3 oktober » De Mercury MA-8 wordt gelanceerd met aan boord Wally Schirra.
    • 9 oktober » Oeganda wordt een republiek.
  • De temperatuur op 1 november 2014 lag tussen 10,2 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (85%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Na zeven jaar worden de tijdelijke beperkingen aangaande het vrije verkeer van werknemers binnen de EU opgeheven voor Roemenen en Bulgaren.
    • 28 januari » In Bolivia wordt de noodtoestand afgekondigd vanwege de overstromingen die het Zuid-Amerikaanse land al twee maanden teisteren en aan minstens 30 mensen het leven heeft gekost.
    • 10 februari » Het stoffelijk overschot van de Nederlandse minister van Staat Els Borst wordt gevonden bij haar woning in Bilthoven. Uit onderzoek blijkt dat zij door een misdrijf om het leven is gebracht op 8 februari.
    • 11 februari » In het noordoosten van Algerije verongelukt een C-130 Hercules. 77 inzittenden, voornamelijk militairen en hun familieleden, komen om het leven. Er is 1 overlevende van de ramp.
    • 29 juni » In het WK-duel tegen Mexico bereikt Dirk Kuyt als zevende speler van het Nederlands voetbalelftal de mijlpaal van honderd interlands.
    • 27 juli » In Bolivia wordt een massagraf ontdekt met daarin de resten van meer dan vierhonderd mensen. Het zou gaan om mijnwerkers uit de Spaanse koloniale tijd. Het graf werd door bouwvakkers per toeval ontdekt in de stad Potosí.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pleijsier


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans Chodzynski, "Stamboom Chodzynski", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-chodzynski/I142.php : benaderd 26 december 2025), "Lambertus Adrianus (Bertus) "Bertus" Pleijsier (-2014)".