Stamboom Bus-vanden Elsen » Pietje Kok (1863-1940)

Persoonlijke gegevens Pietje Kok 


Gezin van Pietje Kok

Zij is getrouwd met Albert Mooiweer.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1884 te Baarderadeel, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Sytske Mooiweer  1884-1967
  2. Metje Mooiweer  1886-1961
  3. Roelof Mooiweer  1888-1976
  4. Germina Mooiweer  1889-± 1977 
  5. Hendrika Mooiweer  1892-1987 
  6. Alberta Mooiweer  1894-1975
  7. Gerben Mooiweer  1899-1984
  8. Piet Mooiweer  1906-1962 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pietje Kok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pietje Kok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pietje Kok


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juni 1863 lag rond de 18,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
      • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
      • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
      • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
      • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
      • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
    • De temperatuur op 21 juni 1884 lag rond de 11,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
      • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
      • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • De temperatuur op 23 juli 1940 lag tussen 6,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
      • 14 juni » Het eerste officiële gevangenentransport, met ongeveer 720 Poolse politieke gevangenen uit Tarnów, komt aan bij het concentratiekamp Auschwitz.
      • 15 juni » Sovjet-troepen vallen Litouwen binnen.
      • 24 juli » De Nederlandsche Unie, geleid door J. de Quay, L. Einthoven en J. Linthorst Homan, presenteert zich. Men zoekt samenwerking met de Duitse bezetter.
      • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kok

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kok.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kok.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kok (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bus-vanden Elsen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Bus, "Stamboom Bus-vanden Elsen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bus/I455.php : benaderd 29 december 2025), "Pietje Kok (1863-1940)".