Stamboom Burger » Anna Bastiaantje Ooms (1905-1984)

Persoonlijke gegevens Anna Bastiaantje Ooms 


Gezin van Anna Bastiaantje Ooms

Zij is getrouwd met Jan van der Kamp.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1928 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.

Plaats: bron: mijn echtgenote (kleindochter)

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Bastiaantje Ooms?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Bastiaantje Ooms

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Bastiaantje Ooms

Theunis Ooms
1833-1903
Jan Ooms
1865-1940

Anna Bastiaantje Ooms
1905-1984

1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1905 lag tussen 3,0 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • De temperatuur op 29 augustus 1928 lag tussen 10,6 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
      • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
      • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • De temperatuur op 28 december 1984 lag tussen -1,5 °C en 2,7 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 3 april » Rakesh Sharma wordt de eerste Indiase ruimtevaarder.
      • 22 mei » Bij voedselrellen in Cap Haitien komen drie mensen om het leven.
      • 1 juli » Beëdiging van Richard von Weizsäcker als zesde bondspresident van West-Duitsland.
      • 11 oktober » Kathryn Sullivan is de eerste Amerikaanse vrouw die een ruimtewandeling maakt.
      • 17 oktober » Het Nederlands voetbalelftal begint de WK-kwalificatiereeks met een thuisnederlaag (1-2) tegen Hongarije.
      • 23 december » Het Nederlands voetbalelftal behaalt de eerste overwinning in de WK-kwalificatiereeks door Cyprus in Nicosia met 1-0 te verslaan. Peter Houtman maakt de enige treffer voor Oranje.
    • De temperatuur op 2 januari 1985 lag tussen -3,8 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 25 mei » Doordat een tyfoon met windkracht 12 om ongeveer 3 uur 's nachts langs de kust van Bangladesh raast, komen grote gebieden onder water te staan.
      • 30 augustus » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Flesh & Blood van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven gaat in première.
      • 3 oktober » De spaceshuttle Atlantis wordt voor het eerst gelanceerd.
      • 20 oktober » In het vijftiende seizoen van het bestaan behaalt FC Utrecht de eerste overwinning op AFC Ajax. In Stadion Galgenwaard wordt het 1-0 door een doelpunt van John van Loen.
      • 8 december » Marco van Basten maakt namens Ajax vijf doelpunten in 24 minuten in de wedstrijd tegen Sparta.
      • 14 december » Dorfbahn Serfaus geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ooms

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ooms.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ooms.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ooms (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Burger is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    B. Burger, "Stamboom Burger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-burger/I480.php : benaderd 24 oktober 2026), "Anna Bastiaantje Ooms (1905-1984)".