Stamboom Brons » Kornelis Johannes Houkes (1918-1984)

Persoonlijke gegevens Kornelis Johannes Houkes 


Gezin van Kornelis Johannes Houkes

Hij is getrouwd met Leentje Gerardus Oldenburg.

Zij zijn getrouwd op 17 december 1942 te Groningen, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 28 september 1965 te Groningen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kornelis Johannes Houkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kornelis Johannes Houkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kornelis Johannes Houkes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 maart 1918 lag tussen -4,7 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
      • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
      • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
      • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
      • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
      • 1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië
    • De temperatuur op 17 december 1942 lag tussen 6,7 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 6,5 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Japanse troepen landen op Java, het laatste Nederlandse bolwerk in Oost-Indië.
      • 9 maart » Het KNIL capituleert op Java. Japanse jaartelling; 17-3-9.
      • 19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
      • 9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
      • 12 juni » Anne Frank krijgt een dagboek voor haar dertiende verjaardag.
      • 22 augustus » Brazilië verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • De temperatuur op 18 februari 1984 lag tussen -6,2 °C en 3,4 °C en was gemiddeld -2,2 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 8 mei » In Nantes wordt het Stade de la Beaujoire officieel geopend.
      • 11 mei » De voorlopig laatste aardeovergang gezien vanaf Mars. De eerstvolgende vindt plaats op 10 november 2084
      • 13 mei » Johan Cruijff neemt afscheid als voetballer. Tijdens de wedstrijd Feyenoord – PEC Zwolle '82 gaat hij 10 minuten voor tijd onder groot applaus van het veld.
      • 3 juni » Een Brits vliegtuig stort neer tijdens een luchtvaartshow bij Aschaffenburg in Beieren. De schietstoel, waarmee de piloot zich redt, slaat neer in het publiek en doodt een 40-jarige man.
      • 27 juni » Gastland Frankrijk wint in Parijs het EK voetbal door Spanje in de finale met 2-0 te verslaan.
      • 4 augustus » De Republiek Opper-Volta ondergaat een naamsverandering, het heet voortaan Burkina Faso.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1969 » Theodoor Franciscus Goedvriend (90), Nederlands kunstschilder
    • 1975 » Gerardus Johannes Marinus van het Reve (82), Nederlands journalist en schrijver, vader van Gerard en Karel (van 't) Reve
    • 1985 » Willy Alberti (58), Nederlands zanger van het levenslied
    • 1986 » Václav Smetáček (79), Tsjechisch dirigent, componist, muziekpedagoog, musicoloog, filosoof en hoboïst
    • 2000 » Jan Klein (55), Nederlands schrijver
    • 2000 » Willy Maltaite (72), Belgisch striptekenaar

    Over de familienaam Houkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Houkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Houkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Houkes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brons is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.F. Brons, "Stamboom Brons", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brons/I484.php : benaderd 25 december 2025), "Kornelis Johannes Houkes (1918-1984)".