Stamboom Brons » Jantje Wiebes Houkes (1892-1976)

Persoonlijke gegevens Jantje Wiebes Houkes 


Gezin van Jantje Wiebes Houkes

Zij is getrouwd met Albert-Jan Popkes Baas.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1937 te Emmen, zij was toen 44 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Wiebes Houkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Wiebes Houkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Wiebes Houkes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 augustus 1892 lag rond de 18,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • De temperatuur op 24 juli 1937 lag tussen 12,3 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
      • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
      • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
    • De temperatuur op 7 maart 1976 lag tussen -4,1 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (30%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Seppe Toremans, Belgisch cabaretier en standup-comedian
      • 18 maart » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Pirates of the Caribbean geopend.
      • 19 juni » In de troostfinale van EK voetbal 1976 wint het Nederlands voetbalelftal na verlenging van gastland Joegoslavië: 2-3. Ruud Geels maakt in de 112de minuut het beslissende doelpunt.
      • 28 juni » De PLO kaapt een toestel van Air France onderweg van vliegveld Ben Gurion in Tel Aviv (Israël) naar Parijs (Frankrijk). Na een korte tussenstop in Libië wordt het toestel gedwongen door te vliegen naar Entebbe in Oeganda. Op 4 juli zal de bevrijding, Operatie Entebbe, door het Israëlische leger volgen.
      • 30 september » Tv-maker Henk Barnard ontvangt uit handen van minister Jan Pronk (ontwikkelingssamenwerking) de Dick Scherpenzeelprijs.
      • 11 oktober » Laatste gemeenteraadsverkiezingen voor de herschikking van gemeenten in België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Houkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Houkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Houkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Houkes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brons is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.F. Brons, "Stamboom Brons", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brons/I436.php : benaderd 3 oktober 2026), "Jantje Wiebes Houkes (1892-1976)".